Glee RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български РПГ форум на сериала 'Glee'.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП..
Двора на гимназията EmptyСря Юли 27, 2011 3:30 pm by Куин Фабрей

» В дискотеката
Двора на гимназията EmptyВто Юли 26, 2011 3:20 pm by Стивън О'Конър

» Магазин за дрехи
Двора на гимназията EmptyВто Юли 26, 2011 12:30 pm by Алекса Джеймсън

» Потребител на месец август
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 8:50 pm by Рейчъл Бери

» Подпис на месец август
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 7:25 pm by Стивън О'Конър

» Апартаментът на Леа Джеймс
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 6:52 pm by Leah James

» Водопада в края на гората
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 4:45 pm by Фин Хъдсън

» Филм на месец август
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 4:33 pm by Leah James

» Сериал на месец август
Двора на гимназията EmptyПон Юли 25, 2011 4:30 pm by Leah James

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Top posters
Куин Фабрей
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Марисела
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Александра Джоунс
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Саманта Мороу
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Хелена Ди Лаурентис
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Кели Бланк
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Пъкърман
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Стивън О'Конър
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Алекса Джеймсън
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Leah James
Двора на гимназията Vote_lcapДвора на гимназията Voting_barДвора на гимназията Vote_rcap 
Статистика
Имаме 16 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Анджелика

Нашите потребители са написали 443 мнения in 53 subjects
Poll
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Апр 08, 2024 9:05 am

 

 Двора на гимназията

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Марисела

Марисела


Брой мнения : 56
Join date : 22.07.2011
Age : 34

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 11:40 am

Ето го и двора,където се простират игрища,алеи и пейки
Върнете се в началото Go down
http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum
Марисела

Марисела


Брой мнения : 56
Join date : 22.07.2011
Age : 34

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 11:41 am

След часа излязох на двора за да подишам въздух и да си припомня какво беше да си ученик в нормално,е не чак толкова нормално училище където децата се мислеха за нещо повече само защото са богати,защото са мажоретки или футболисти.На няколко пъти опитваха да ми се правят на тежки,но с мен всеки удряше на камък.Седнах на една пейка и запалих отново цигара докато започне часа!
Върнете се в началото Go down
http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum
Хелена Ди Лаурентис

Хелена Ди Лаурентис


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:04 pm

Хелена имаше чувството, че скучния час никога няма да свърши и единственото и занимание в часа бе да отброява минутите до края му. Боже ! Нямаше нищо по-досадно и скучно от това да слушаш безкрайното и монотнно бърборене на г-на по Испански. Най-накрая часа свърши и Хел се запъти към двора, имаше нужда от чист въздух за да си прочисти ума и да си успокои нервите. Тръгна по неравния цимент със спокойни крачки и котешка походка, когато видя едно момиче от така наречените според нея "Невидими ученици". Лека усмивка заигра по устните и' и тя се доближи бавно зад гърба на русокоската. Наклони се леко и прошепна до ухото и :
- Миличка..Как може да се тровиш с тези буклуци ?!
Подсмихна се тя и взе цигара от ръцете и, като я стъпка на земята.
Върнете се в началото Go down
Марисела

Марисела


Брой мнения : 56
Join date : 22.07.2011
Age : 34

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:12 pm

За пореден път се убедих какви гадняри ставаме след 15 годишна възраст че и на горе,за 10 минути пред погледа ми тъй наречените "популярни" ученици стъпкаха достойнството на половината училище които според тях не съм им на нивото.До сега никой не посмя да се опитада се натрапва на мен,докато зад ухото ми една рисокоска не ми взе цигарата
-Миличка - върнах и наглия тон - Дали се тровя или не ,не е твоя работа
Извадих нова цигара от кутияха и нагло я запалих в лицето й,личеше и че е мъжоретка и ще ми досажда от тук нататък,но на никой не оставах длъжна
-Защо не отидеш да бъбриш с дружките си вместо жалките опити да се заяждаш с мен?
Върнете се в началото Go down
http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum
Хелена Ди Лаурентис

Хелена Ди Лаурентис


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:24 pm

Хелена се изсмя в лицето и' и я погледна най-надменно. Тази за коя се мислеше, че да и се отваря. Рускоската въздъхна и заобиколи пейката, като застана срещу пушачката. Не и беше много позната, явно беше нова или пък не..За нея нямаше значение, пак попадаше сред загубеняците...
Хел се усмихна студено и каза със не особенно заинтересован тон :
- Така е..Но не аз ще приличам на бабичка след 30 години ! Продължавай така, ще видим докъде ще стигнеш !
Русокоската се засмя тихо и простичко отговори на въпроса и.
- Защото така искам ! И..О, не за бога ! Не се заяждам с теб, просто искам да ти покажа кой командва парада тук, ясно ли ти е ?
Лана я стрелна с един остър поглед, но след това седна на пейката до нея и свали токчетата, които носеше.
Върнете се в началото Go down
Марисела

Марисела


Брой мнения : 56
Join date : 22.07.2011
Age : 34

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:29 pm

Определено се имаше за нещо повече от някои тук може би бе главната мъжоритка или пък просто се имаше за такава.Надменния и смях изобщо не ме трогна,бях се облигнала на пейката и продължавах да пуша
-Я виж ти,какво ти пука как изглеждам аз,грижи се за твоята външност,току виж дима ти запуши порите и и ти се появи черна точка.По добре тичай да си напудриш носа
Явно не разбираше,че не съм като другите загубеняци,да и мълча или просто да избягъм като подплашено зайче
-Ясно ми е само,че не можеш да ме трогнеш скъпа,не си ми на нивото,това че си мишлиш че кралицата тук мен не ме засяга,ясно ли е?
Върнете се в началото Go down
http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum
Хелена Ди Лаурентис

Хелена Ди Лаурентис


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:44 pm

Хелена се изсмя още по-силно. Защо ли, отворката не можеше да я изненада с държанието си. Беше и като отворена книга, предвиждаше действията и и от това и ставаше още по-забавно. Русокоската извърна глава към пушачката и се усмихна, но топлината не докосваше очите и.
- Както искаш, давах ти момичешки съвет ! И за твое сведение, аз не се цапам с грим, просто защото нямам нужда от него за да ме харесват !
Истина бе, единствения грим, който слагаше бе черния молив и може би, малко гланц.
Хелена въздъхна, тази беше или много твърдоглава или просто не чуваше какво и говори..или пък имаше трети вариант, просто не знаеше как стояха нещата в гимназията...Е, винаги имаше време да се научи ! Или си някой или никой ! За предпочитане бе да е от първите.
- Виж, миличка и мен не ме трогваш, а жалките ти опити да се направиш на някоя, не вървят при мен !
Тя се засмя и обу токчетата си отново, а след това се изправи и тръгна към сградата, но по пътя се сети нещо и се обърна с изкуствена усмивка.
- Не забравяй, ти си никоя, докато не започнат да говорят за теб !
Тя и помаха и се запъти към сградата за следващия час.
Върнете се в началото Go down
Марисела

Марисела


Брой мнения : 56
Join date : 22.07.2011
Age : 34

Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията EmptyПет Юли 22, 2011 12:50 pm

Типично за момичетата като нея,но защо ли да и показвам коя съм и какво съм след като празноглавката си мислеше,че ме тъпче,че ми влияе по някакъв начин.Жестоко се лъжеше
-Не са ми притрябвали съветите ти,когато бе нужно да ми се дават не съм ги слушала та сега ли?
Аз да се правя на някоя,не ми беше нужно,на мен не ми бе необходимо вниманието на празноглави идиоти за да се почувствам добре,не бе нужно да ми вървят след задника и да ми искатсъвети или просто да ме имитират за да ми се дига самочувствието
-О,аз съм някоя за разлика от теб,защото ако се огледас ще видиш твои копия,но нито една като мен,това не те прави някоя
Тръгна към стаята като се обърна
-Те вече говорят за мен драга!
Върнете се в началото Go down
http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Двора на гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на гимназията   Двора на гимназията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Двора на гимназията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Glee RPG Forum :: Охайо :: Гимназия-
Идете на: