Glee RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български РПГ форум на сериала 'Glee'.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП..
Магазин за дрехи EmptyСря Юли 27, 2011 3:30 pm by Куин Фабрей

» В дискотеката
Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 3:20 pm by Стивън О'Конър

» Магазин за дрехи
Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 12:30 pm by Алекса Джеймсън

» Потребител на месец август
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 8:50 pm by Рейчъл Бери

» Подпис на месец август
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 7:25 pm by Стивън О'Конър

» Апартаментът на Леа Джеймс
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 6:52 pm by Leah James

» Водопада в края на гората
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 4:45 pm by Фин Хъдсън

» Филм на месец август
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 4:33 pm by Leah James

» Сериал на месец август
Магазин за дрехи EmptyПон Юли 25, 2011 4:30 pm by Leah James

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Top posters
Куин Фабрей
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Марисела
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Александра Джоунс
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Саманта Мороу
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Хелена Ди Лаурентис
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Кели Бланк
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Пъкърман
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Стивън О'Конър
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Алекса Джеймсън
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Leah James
Магазин за дрехи Vote_lcapМагазин за дрехи Voting_barМагазин за дрехи Vote_rcap 
Статистика
Имаме 16 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Анджелика

Нашите потребители са написали 443 мнения in 53 subjects
Poll
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Апр 08, 2024 9:05 am

 

 Магазин за дрехи

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyЧет Юли 21, 2011 5:12 pm

Магазин за дрехи Tumblr_lff3jrTJFw1qctuggo1_400_large
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Кели Бланк

Кели Бланк


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:32 pm

Влязохме в магазинна.Боже беше бъкано с дрехи. Имаше много неща,но видях една черна рокля/тениска..Беше много странна.
-Не е ли яка ? -Но млъкнах защото усетих че пак се връщам към стария си стил..
Това беше една от депресиращите рокли каквито преди носех.Така изглеждаха.Погледнах Сам невинно и незнаех какво да искам и какво не.
Върнете се в началото Go down
Саманта Мороу

Саманта Мороу


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:39 pm

Кели ми показа нещо черно,не бях сигурна рокля ли е или тенсиска..разбрах,че и беше трудно да си избере нещо нормално.
-Да,в момента искаш да ме накараш да повърна ли ?
-Няма нужда да отговаряш...та ако ти е по-лесно избери нещо което според теб аз бих облякла и ми се покажи,и ако и тогава не ми хареса аз ще ти избера-Усмихнах се и седнах на диванчето в магазина.
Върнете се в началото Go down
Кели Бланк

Кели Бланк


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:41 pm

Преплетох пръсти в дългата си руса коса и навъсих вежди.Какво ли би облякла Сам ? Нещо розово ? Лилаво ? Рокля ? Пола ? Незнаех какво да избера. Започнах да разглеждам и видях една черна поличка.Допадна ми,беше малко готик,но...
-Хей Сам ?
Посочих и поличката надявайки се да няма остри реакции,но май сбърках..
Върнете се в началото Go down
Саманта Мороу

Саманта Мороу


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:46 pm

-Дръж ме защото мисля,че ще припадна-Наистина ми прилоша след това което видях.
-Кога си ме виждала в нещо подобно ? - Това дори и в кошмарите си не бих го облякла..мисля,че Кели се е побъркала..
-Явно ти е нужна помощ--погледах се и видях една уникална златна блузка и бели къси гащи които бяха създадени един за друг
-Пробвай това - подадох и ги, и след това пак седнах
Върнете се в началото Go down
Кели Бланк

Кели Бланк


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:51 pm

Огледах дрехите които сам ми даде..Наистина бяха страхотни,а комбинацията им беше просто уникална ! Влязох в съблекалнята и не след дълго излязох облечена с тях ..:
Магазин за дрехи Kelly412
Огледах се и наистина изглеждах добре.Погледнах въпросително към Сам..
-Е какво мислиш? Да го вземем ли ?
Върнете се в началото Go down
Саманта Мороу

Саманта Мороу


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 2:55 pm

Бях изумена,никога не бях виждала Кели в толкова светли дрехи.
-Превъзходна си ! -усмихнах и се.
-Разбира се,че ще ги купим-замислих се
-Даже в знак колко съм възхитена...аз плащам -пак и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Кели Бланк

Кели Бланк


Брой мнения : 21
Join date : 21.07.2011

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 3:15 pm

-НЯма нужда наистина .. и сама мога да ги платя..
Окей наистина бях затънала с парите,но неможех просто да и кажа да ми плати дрехите .. Няма начин ...Отидох в съблекалнята преоблякох се и отидохме на касата..Платих дрехите а после на излизане от магазина бях адски щастлива..
-Мерси много че ми помогна Сам !
Върнете се в началото Go down
Саманта Мороу

Саманта Мороу


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyПет Юли 22, 2011 3:22 pm

-Няма проблем Келс -усмихнах се.
-И все пак- бръкнах в чантата си и извадих протмонето си.
-Заповядай.
Върнах и парите които беше дала за дрехите.
-Поне това мога да направя след като днес се държах гадно с теб - пак и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Джеймсън

Алекса Джеймсън


Брой мнения : 19
Join date : 21.07.2011
Age : 28

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 11:34 am

Събудих се с чувството, че имам нужда от нови дрехи, обувки и всякакви неща, заради които да посетя мола, вътреки че гардероба ми вече трудно се затваряше. С нежелание станах от леглото и се облякох, като на излизане от нас грабнах ключовете за колата от масичката в хола. След около десет минути вече паркирах на паркинга в мола. Погледнах се в огледалото за задно виждане преди да сляза и отметнах косата си назад. Влязох в мола и без изобщо да му мисля се запътих към някой магазин за дрехи. Погледът ми се спря на първия, името на който беше световноизвестна марка и влязох вътре. Наблизо видях Куин, която оглеждаше някаква рокличка. Беше главната мажоретка, затова се бяхме засичали в училище.
-Плаче да си я вземеш - казах й, като се промъкнах зад нея.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 11:42 am

Просто чувствах че трябва да си сменя гардероба днес. Запалих колата и тръгнах към мола. Влязох първо в магазин само за обувки и излязох от него с три торби, след което отидох в магазина за дрехи. Влязох вътре и се загледах в една рокличка. Не беше скъпа, а беше маркова..
Изведнъж чух глас зад себе си и се обърнах.
- О,здрасти,Алекс. - усмихнах й се.
Беше една то мажоретките, засичали сме се на тренировки.
- Какво си си харесала? - попитах и видях че в ръцете си има закачалка с някакви дънки.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Алекса Джеймсън

Алекса Джеймсън


Брой мнения : 19
Join date : 21.07.2011
Age : 28

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 11:48 am

-Здрасти - поздравих я и аз и след секунди бях грабнала един чифт дънки. Попита ме какво съм си харесала и само повдигнах малко закачалката.
-Засега това, но магазина е големичък - казах и се засмях. Сто процента щях да си харесам още неща, но пък ако не оттук.. е, тогава има и други магазина в мола. Казах на Куин, че след две минутки идвами влязох да пробвам дънките. След малко дръпнах завесата на пробната и се показах.
-Хмм, отиват ли ми? - казах с фалшив кифленски тон и се завъртях веднъж.
-Ти хареса ли си нещо? - попитах я след това.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 11:52 am

- Да, много си хубава.
Усмихнах се.
- Няма да сгрешиш, ако ги вземеш. - казах.
Попита какво съм си харесала и и' показах рокличката.
- Ще я пробвам. - след секунди влязох в пробната и се преоблякох. - Как е? - попитах когато излязох.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Алекса Джеймсън

Алекса Джеймсън


Брой мнения : 19
Join date : 21.07.2011
Age : 28

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 11:59 am

-Ууу готина е - казах преди да е влязла да я пробва. След като излезе рокличката ми се стори още по-готина, стоеше й перфектно.
-Сякаш е шита за теб - възкликнах радостно и погледнах рокличката отново.
-Ето така се свалят момчета - казах и се усмихнах, ама те половината бяха толкова навити, че дори с анцуг и кецове да беше пак щяха да припкат като кученца след Куин, а другата половина просто щяха да й се кефят още повече от сега.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 12:08 pm

Засмях се.
- Две мнения, няма какво да му мисля, купувам я. - казах и връчих кредитната си карта на продавачката зад касата.
Погледнах Алекса.
- Ще се наложи да разбия влюбените сърчица на момчетата. - повдигнах лекичко рамене. - Намерила съм си любовта.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Алекса Джеймсън

Алекса Джеймсън


Брой мнения : 19
Join date : 21.07.2011
Age : 28

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 12:17 pm

-Супер, малко са тези, които могат да кажат и то толкова сигурно - казах и се усмихнах. След като си харесах още едни дънки, две къси полички, рокличка и две блузи прецених, че не мога да занеса повече дори до колата.
-Искаш ли да пием кафе някъде по-късно? - предложих й. Вярно, не бяхме неразделни дружки, но това не пречеше да убием време заедно, тъкмо да се поопознаем малко. Грехота беше да сме в отбора на мажоретките и почти да не се познаваме.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 12:24 pm

- Добре, няма проблем.
Кимнах и я помолих да ми даде номера си. Записах го в телефона и казах.
- Ще ти звънна следобед.
Усмихнах се.
- До скоро.. - казах и излязох от магазина, тръгвайки към паркинга.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Алекса Джеймсън

Алекса Джеймсън


Брой мнения : 19
Join date : 21.07.2011
Age : 28

Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи EmptyВто Юли 26, 2011 12:30 pm

Това, че ми поиска номера малко ме затрудни, понеже винаги бърках една цифра, просто не можех да запомня дали е 4 или 6, и с двете звучеше правдоподобно. Казах й го, като бях убедена, че беше правилен и тя си го записа.
-Добре - казах , относто това, че ще ми звънне следобед и се усмихнах. Отидох на касата и подадох една кредитна карта, дори не си направих труда да вида коя.
-До скоро - казах и аз на Куин и след малко излязох от магазина с няколко торби.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи   Магазин за дрехи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за дрехи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Glee RPG Forum :: Охайо :: Мол-
Идете на: