Glee RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български РПГ форум на сериала 'Glee'.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП..
В дискотеката - Page 3 EmptyСря Юли 27, 2011 3:30 pm by Куин Фабрей

» В дискотеката
В дискотеката - Page 3 EmptyВто Юли 26, 2011 3:20 pm by Стивън О'Конър

» Магазин за дрехи
В дискотеката - Page 3 EmptyВто Юли 26, 2011 12:30 pm by Алекса Джеймсън

» Потребител на месец август
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 8:50 pm by Рейчъл Бери

» Подпис на месец август
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 7:25 pm by Стивън О'Конър

» Апартаментът на Леа Джеймс
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 6:52 pm by Leah James

» Водопада в края на гората
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 4:45 pm by Фин Хъдсън

» Филм на месец август
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 4:33 pm by Leah James

» Сериал на месец август
В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 4:30 pm by Leah James

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Top posters
Куин Фабрей
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Марисела
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Александра Джоунс
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Саманта Мороу
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Хелена Ди Лаурентис
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Кели Бланк
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Пъкърман
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Стивън О'Конър
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Алекса Джеймсън
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Leah James
В дискотеката - Page 3 Vote_lcapВ дискотеката - Page 3 Voting_barВ дискотеката - Page 3 Vote_rcap 
Статистика
Имаме 16 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Анджелика

Нашите потребители са написали 443 мнения in 53 subjects
Poll
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Апр 08, 2024 9:05 am

 

 В дискотеката

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 7:19 pm

- Добре ли ти изглеждам? -каза с леко завален глас момичето.- Съжалявам..не исках .. да се държа грубо..
Подсмихнах се.
-Няма проблем. Минал съм през това.Сигурно не виждаш смисъл в живота си и се опитваш да удавиш тъгата с уиски.Често да ти кажа от личен опит не действа.-преместих на стола до нея.Тя понечи да отпие още веднъж ,но аз рязко я хванах за китката.-Повярвай ми няма смисъл от това.-И бавно натиснах ръката й ,така че да остави чашата на барплота.-Сподели какво те мъчи и най-вероятно ще мога да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 6:07 am

- Бременна съм,приятелката ми не иска да задържа детето,момчето в което съм влюбена в бащата на детето,гаджета сме,иска да задържа детето. Приятелката ми ме мрази в момента. - изрецитирах всичко адски бързо. - Не можеш да ми помогнеш,нали?
Погледнах го.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 8:56 am

- Не можеш да ми помогнеш,нали?
-Не ,не мога да ти помогна.Но мога да те посъветвам.Виж щом приятелката ти не иска това бебе и не те подкрепя в такъв момент значи не ти е истинска приятелка.А и коя е тя ,че да се налага над теб и да ти казва какво да правиш?-заговорих като терапевт.-Ако наистина ти беше добра приятелка би те подкрепяла през цялото време и би направила всичко за да се чувстваш комфортно.Колкото до гаджето ти...няма нищо по-хубаво от това да имате плод на любовта си въпреки ,че сте още тинейджъри и ще ви е трудно с бебе.Съветвам те да не правиш аборт.А ако не го искаш го дай за осиновяване въпреки ,че това бебе ще е късметлия да има майка като теб.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 10:55 am

Кимнах леко и неуверено. Говореше като философ, но говореше правилни неща..
- Може би си прав..
Побутнах чашата с уиски настрани.
- Благодаря ти,.. - зациклих.
- Стивън. - помогна ми той.
- Благодаря ти, Стивън. - усмихнах му се. Щях да родя това дете.. а после ще реша .. решим, дали да го дадем за осиновяване..
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 2:20 pm

- Благодаря ти, Стивън.
-Ех ,какво да ти кажа? Такъв съм си.-изсмях се.-Имам идея.-усмихнах се дяволито и отидох до Ди-Джея.Разбрахме се да смени музиката.Взех един микрофон и отидох по средата на дансинга.Сигурно щяха да ме помислят за пълен идиот ,но това въобще не ме интересуваше.
Песента зазвуча и аз започнах да пея.Постоянно гледах към Куин с усмивка до уши.

Now I've had the time of my life
No I never felt like this before
Yes I swear it's the truth
and I owe it all to you
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 5:43 pm

- Какво пр.. - спрях, защото видях че отиде при Ди-Джея.
Смениха музиката, взе микрофона и започна да пее.
- Ти си луд.
Съвсем тихичко си прошепнах сама на себе си и започнах да се смея. Обърнах се и и го гледах докато пееше.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 6:47 pm

Целта ми бе постигната.Тя се развесели.
Отидох до нея докато не спирах да пея.Хванах я за ръката и я задърпах към средата на дансинга.Взех й микрофон и й го подадох.
-Хайде разпусни малко.Изживей момента.-прошепнах й по време на интрументалната пауза на песента.
През цялото време не свалях усмивката от лицето си...а и от нейното също.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 7:02 pm

Ооо, не!
- Ще си платиш за това! - казах така че да ме чуе.
Започнах да пея, адски зле, но пък всички се люлееха по дансинга. Оо, ужас, ужас,ужасс, ще стана за смях. В гимназията ще е ужасно.
След минута-две песента свърши.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyНед Юли 24, 2011 7:28 pm

Когато песента свърши тръгнахме към местата си на бара.Зад нас се чуваше "Още ,още ,още..."
Обърнах се и казах.
-Съжалявам ,но свършихме с пеенето.Дамата е уморена.
След тези мои думи зазвуча само сумтене и пуфтене.
Седнахме ,но не обелихме и дума.Само се смеехме.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 8:18 am

- Не знам откъде ти хрумна тази простотия, но със сигурност ми вдигна настроението! - продължавах да се смея като луда.
Погледнах го и се ухилих на физиономията му.
- Разочаровахме феновете. - повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 8:53 am

-Не знам за феновете ,но гласът ти е уникален.За мен бе голямо удоволствие да пея с теб.-Ухилих се до уши.-Обаче ожаднях.И тъй като не бива да пиеш алкохол по време на бременността ще пием портокалов сок.-отново се засмях.Поръчах соковете и ,когато бармана ги донесе аз отпих голяма глътка.
-Е ,Куин какво предлагаш да правим защото ми омръзна да стоя на този стол.Пеенето беше супер ,но едва ли искаш отново да го правим.Така ,че предлагам този път ти да измислиш нещо което да повдигне още настроението.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 8:56 am

- Амии.. - замислих се.
Боже,ако Стивън не беше дошъл сега още щях да се наливам с уиски.
- Може да танцуваме.
Засмях се и отпих от портокаловия си сок.
- Но, ако имаш други идеи - слушам те.. На теб измислянето на лудории май повече ти се отдава.. - отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 9:06 am

Да танцуваме?!Леле какъвто съм танцьор най-много да изгоня хората от дансинга.Е ,какво път.
-Чудесна идея.Хайде!-хванах я за ръката и я поведох към дансинга.Започнахме да се движим в ритъма на песента.
-Честно да ти кажа ,Куин.Не съм никак добър в танците.Ще ме научиш ли?-та лицето ми цъфна невинна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 9:30 am

- О , ама ти сериозно ли?
Засмях се и направих учудена физиономия.
- Аз просто се клатушкам в ритъма на музиката, и от време на време размятам коса подскачайки .. - кимнах и се засмях отново. - Следвай ме. - усмихнах се и започнах да правя движения свързани с музиката.
След минути когато песента още вървеше Стивън се отпусна и започна да измисля движения и да се..движи! Точно на финала на песента ме хвана през кръста и ме отпусна назад. Засмях се и попитах.
- Май ти си ми учителя, Стив! - ухилих се.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:05 am

Песента свърши и финала беше единствения който знам - навеждане на момичето назад.Докато още я държах така казах.
-Е ,то не било толкова страшно.Даже е супер.-Повдигнах я и я завъртях.-Изглежда пак привлякохме вниманието.-засмях се.Двамата се поклонихме и тръгнахме отново към местата си.
Но бяхме на броени крачки от столовете когато зазвуча страхотна песен (Britney Spears - I wanna go).Ди-Джеят извика ,че било поздрав за нас.
-Е ,Куин.Какво ще кажеш?Да им покажем ли как се танцува?Този път по-уверено.
Не дочака отговора й я задърпах обратно.И купона продължи с пълна сила.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:09 am

- Бас хващам че утре ще ни има на кориците на някои списания! - засмях се. - После трябва да обяснявам на приятеля си, че няма абсолютно нищо подозрително.
Отпих от сока си точно когато Стивън ме задърпа отново на дансинга.
- Нямаш спирачка, момче! - казах през смях.
Продължихме с танците, като всички в дискотеката последваха примера ни.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:17 am

Всички в дискотеката се събраха по двойки и буквално копираха нашите танцови стъпки.
-Да бе списания.Ама като се замисля може и да си права.-засмях се.
Песента свърши и отидох да допия сока си.
-Я по-добре да си поседим ,че нещо май ми се зави свят.-леко олюлях глава.-Леле не трябваше да пия онова "Блъди Мери".С всичките тези подскачания като нищо да го върна в чашата.-отново се засмях и си поръчах още един сок.
-И един за дамата.-викнах на бармана.
-Та ,кой е приятеля ти?
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:21 am

- Ти си си виновен. - засмях се. - Макар че.. и аз не пих мааааааалко уиски. - присвих очички. - Може после да припадна, бъди подготвен.
Отново се засмях.
- Ам.. - бях тръгнала да отговарям на въпроса му, но можеше да каже на Фин, а това не беше желателно..все още. - Пък.. и той е от известните в училище..сигурно го познаваш. - повдигнах рамене.
Въпреки всичко рискувах и му казах истината.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:31 am

-Пък?-замислих се.-А да! Пича с готината прическа.Чаааакай малко...значи той е бащата?-отново се замислих.-Ами...уау.Честито!-засмях се.-Но мислех ,че ходиш с Фин Хъдсън.-Лелел съвсем се обърках.
Изпих сока си до половината.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 11:37 am

- Да, пича с готината прическа. - засмях се. - Но кой е бащата, ще остане в тайна. - заиграх се със сламката на сока.
Сигурно след това което казах му приличах на ку*ва, но предпочитах да не се разпространява.
- С Фин бяхме гаджета.. но честно казано не изпитвах нищо към него. - казах тихо. - Ами ти.. имаш ли си приятелка? Харесваш ли някой..
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 12:00 pm

-Ами не нямам си гадже.
Това беше интересен въпрос от страна на Куин."Имаш ли си приятелка?".Хммм...не нямам си.Отново отпих.
-Единственото момиче в живота ми е сестра ми.А момичето ,в чиято компания се чувствам страхотно и се чувствам като себе си я намерих да се налива с уиски в дискотека ,а после пяхме и танцувахме.Оказа се страхотна компания...и се оказа заета.-Усмихнах й се широко.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 12:03 pm

- Упс.. това май съм аз.
Засмях се и повдигнах раменете си.
- Е, късмета ти може да не е излязъл с мен.. - засмях се. - .. но съм сигурна че любовта на живота ти е някъде наблизо.
Усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 12:09 pm

-Мда...-промърморих.-Сигурно си права.
Тази нощ не можех да смъкна усмивката от лицето си.А и честно казано не исках да я смъквам.Прекарвах си чудесно.Музиката беше страхотна и компанията беше на лице.Какво повече ми трябваше?
-Е...сега какво?
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyПон Юли 25, 2011 12:19 pm

- Е..сега какво?
Попита Стив, а аз извадих телефона си от малката чантичка и погледнах часовника.
- Минава полунощ. - засмях се. - Колко бързо мина времето.
Поклатих глава , след което го погледнах.
- Ако искаш да се прибираш..просто кажи. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Стивън О'Конър

Стивън О'Конър


Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 EmptyВто Юли 26, 2011 3:20 pm

-Е ,ако съм ти омръзнал...-погледнах я и се засмях.-Шегувам се!Наистина е късно така че...
Въпреки ,че не исках да си ходя бях доста уморен и ми се налагаше.А и не исках да досаждам на Куин зяла нощ.
-Чао Куин.Надявам се да съм ти помогнал за настроението ти.-прегърнах я набързо и платих на бармана.
Тръгнах си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката   В дискотеката - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
В дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Glee RPG Forum :: Охайо :: Дискотека-
Идете на: