Glee RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български РПГ форум на сериала 'Glee'.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП..
Водопада в края на гората EmptyСря Юли 27, 2011 3:30 pm by Куин Фабрей

» В дискотеката
Водопада в края на гората EmptyВто Юли 26, 2011 3:20 pm by Стивън О'Конър

» Магазин за дрехи
Водопада в края на гората EmptyВто Юли 26, 2011 12:30 pm by Алекса Джеймсън

» Потребител на месец август
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 8:50 pm by Рейчъл Бери

» Подпис на месец август
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 7:25 pm by Стивън О'Конър

» Апартаментът на Леа Джеймс
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 6:52 pm by Leah James

» Водопада в края на гората
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:45 pm by Фин Хъдсън

» Филм на месец август
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:33 pm by Leah James

» Сериал на месец август
Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:30 pm by Leah James

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Top posters
Куин Фабрей
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Марисела
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Александра Джоунс
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Саманта Мороу
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Хелена Ди Лаурентис
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Кели Бланк
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Пъкърман
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Стивън О'Конър
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Алекса Джеймсън
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Leah James
Водопада в края на гората Vote_lcapВодопада в края на гората Voting_barВодопада в края на гората Vote_rcap 
Статистика
Имаме 16 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Анджелика

Нашите потребители са написали 443 мнения in 53 subjects
Poll
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Апр 08, 2024 9:05 am

 

 Водопада в края на гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 154
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyЧет Юли 21, 2011 5:21 pm

Водопада в края на гората Athabasca_large
Върнете се в началото Go down
https://glee-rpg.bulgarianforum.net
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 1:41 pm

Бях в града вече повече от седмица и определено водопада беше любимото ми място. Тук винаги беше толкова тихо и спокойно, можеше да да направиш каквато и лудория да ти хрумне и никой нямаше да забележи. Облякох нещо леко, взех си ключовете и айпода и излязох, сложих слушалките на ушите си и бягайки стигнах до водопада. Настаних се на една скала, свалих кецовете и потопих крака във водата, отпуснах се назад излягайки се на скалата и се наслаждавах на приказното място
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 1:51 pm

Деня в училище минаваше много бавно и уморително. Искаше ми се сега да съм в гората и да си правя нещо на воля. Така и направих. След петия час аз излязох от училището. Тръгнах към гората. Разбира се,Пък се опита да ме спре,но аз го избутах настрани като му казах,че не искам бавачка. Всъщност преди Пък беше този,който бягаше от училището,а аз се опитвах да го спирам,а сега беше обратното.
Докато си обикалях гората попаднаха на водопада. Явно доста се бях отдалечил от града,защото знаех,че водопада се намираше на края на гората. Огледах се и на няколко крачки от себе си видях едно момиче. Изглеждаше ми позната,затова се приближих малко към нея и се усмихнах.
-Здравей. - казах `и аз и я погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:09 pm

Всичко беше толкова спокойно и приятно тук, музиката ми помагаше и правеше всичко още по - страхотно. Айпода беше до мен, а когато песента свърши чух нечии глас, отворих очи и над мен се беше надвесил едно от момчетата от училище. Изправих се рязко, но това беше грешка и паднах във водата
- Проклятие... много благодаря - казах саркастично покатервайки се отново на глупавата скала и се заех с изцеждането на дрехите и косата си
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:13 pm

Момичето погледна към мен и точно тогава падна във водата. Не знаех какво да правя,да се опитам да 'и помогна или да се спукам от смях. В крайна сметка не направих нито едното,нито другото. Погледнах към нея извинително. Чувствах се ужасно,защото си мислех,че аз съм направил нещо. Докато тя си сушеше дрехите аз се приближих малко към нея и се усмихнах.
-И ти ли избяга от училище? - попитах я. Исках по някакъв начин да я разведра и да не ми е много сърдита,за това,че падна във водата. - И наистина съжалявам,ако аз съм виновен,за това,че падна. - вдигнах рамене и я погледнах умолително.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:22 pm

- Всъщност не, реших да пропусна днешния ден, беше прекалено скучен - казах свивайки рамене и го погледнах
- И извиненията са приети - допълних и вързах косата си на висок кок
- Ами ти? Мислех, че популярните ученици не пропускат часове - казах повдигайки вежда и увих слушалките около айпода. Тази ситуация беше малко странна, не очаквах да видя някой тук, да не говорим за някой от звездите на училището
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:30 pm

Погледнах към момичето. Права беше. Аз бях от т.нар елит на училището,но все пак имаше няколко промени от както влязох в клуб "Веселие"
-Да ти призная,не мисля,че съм вече толкова известен,колкото бях преди. - започнах аз и седнах на тревата до момичето. - Вече почти всеки ден ме заливат с шейкове..като се има впревдид,че преди аз заливах зубърите с шейкове,но вече не е така. - сведох глава и се усмихнах лекичко. - Поне е хубаво,че в клуб "Веселие" ми е забавно... - казах аз и установих,че съм се разбърборил,което изобщо не беше добре,затова веднага млъкнах и се усмихнах на момичето. Не се познавахме,затова щеше да е добре да се запознаем. - Между другото аз съм Фин,Фин Хъдсън. - представих се набързо и подадох ръката си за обичайното здрависване.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:41 pm

- Веднъж станеш ли популярен няма измъкване, без значение дали е в добрия или в лошия смисъл - казах свивайки рамене. За моя радост аз не бях от популярните и това си беше доста добре поне в повечето време.
- Не е важно колко си популярен, а това как ще оползотвориш времето си - казах усмихвайки се леко
- Леа, Леа Джеймс - отвърнах и стиснах ръката му след което придърпах коленете към гърдите си и и погледнах към върха на водопада
- Тук е страхотно нали? - попитах поглеждайки го отново
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 2:50 pm

Момичето имаше късмет,че не беше известна,защото поне не я заливаха с шейкове,а просто никой не 'и обръщаше внимание. От друга страна пък беше много гадно,че никой не ти обръщаше внимание,но бях убеден,че тя си имаше приятели,дори и да беше нова в града. Тя пое ръката ми,а след това придърпа коленете си към гърдите и ги обви с ръце. Погледнах любопитно към нея.
-Това място винаги ме успокоява,не знае защо,но това е едно от любимите ми места и когато имам някакъв проблем,назависимо какъв винаги идвам тук. - не знаех какво му е толкова магичното на това място,но наистина много ми харесваше да съм тук. Беше спокойно и нямаше дразнители,които постоянно да те тормозят като в училище. Нямаше никаква цивилизация и беше доста далеч от града. Беше си направо супер.
Огледах се един път,а след това погледа ми отново спря на момичето. Усмихнах 'и се почти незабележимо и продължих да гледам.
В момента бях забравил за всички проблеми,които имах и ме интересуваше само този момент. Не ме интересуваше,че Куин ме отбягваше и че Пък се държеше странно. Не ме интересуваше,че ме заливаха с шейк. Интересуваше ме само и единствено красивата гледка,която се разкриваше пред мен. Беше страхотно.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 3:15 pm

- Сякаш има някаква магия над него, тук съм само от седмица и всеки път ме привлича все по - силно, дори и когато падам във водата - казах и се разсмях
- Може би трябва да пробвам да скоча, нарочно нещо ново - казах свивайки рамене и му се усмихнах леко. Подсмихнах се и се изправих свалих потника и дънките, намигнах му и се преметнах скачайки във водата, беше малко студена, но вече бях свикнала от предишното си скачане
- Не е чак толкова лошо защо не се присъединиш? - попитах повдигайки вежда
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 3:20 pm

Не я познавах,но можех спокойно да кажа,че беше от момичетата,които правеха доста луди неща. За смях се за момент. Тя свали горнището и панталоните си,а след това скочи. В първия момент си помислих,че ще се размаже в скалите,но после тя цопна във водата. Усмихна ми се и предложи да се присъединя. Замислих се за момент. Какво толкова щях да загубя. Свалих панталоните си и се затичах към ръба,а след това скочих долу във водата. Мислех си,че ще замръзна,но щом попаднах във водата установих,че всъщност не е била чак толкова студена.
Тениската ми се полепи по тялото,а аз се засмях. Май трябваше да я махна и нея. Продължих да се смея,като напръсках малко Леа.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 3:32 pm

След малко той реши, да се присъедини, свали дънките си и скочи във водата, а след това ме ме изпръска
- Ооо така ли? - попитах повдигайки вежда и го изпръсках, добрах се до него, сложих ръце на раменете му и използвах тежестта си за да го потопя под водата. Разсмях се и отново го изпръсках, беше забавно макар, че не се познавахме, но някак беше забавно и приятно с него, което си беше странно
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 3:36 pm

С Леа ми беше много забавно. Беше много хубаво да се пръскаме,дори и да не се познаваме. Радвах се,че не ми се подиграваше за височината,защото много хора го правеха. Винаги съм бил по - висок от другите деца и те го използваха за подигравки,но не,тя не се интересуваше от такива повърхностни неща,тя беше по - приятен човек. Също като Рейчъл.
Не бях обръщал много внимание на Рейчъл,защото бях прекалено зает да бъда с Куин. Тя ме потопи под водата,а аз искочих изведнъж и я хванах през кръста потапяйки я под вода.
След като и двамата се появихме на повърхноста аз едвам си поемах дъх.
-Не ти ли прави някакво впечатление,че съм прекалено висок,няма ли да ме питаш как е времето тук горе и т.н.? - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:01 pm

Продължихме да се пръскаме и да се боричкаме във водата, а когато се показахме на повърхността той ме попита за височината си
- Ами всъщност възнамерявах да те питам ти волейболист ли си? - направих се на много замислена и тупнах с показалец по брадичката си извъртайки поглед нагоре и се разсмях
- Няма значение, винаги има полза от високи хора, а високите момчета са секси - казах свивайки рамене и се отпуснах на повърхността на водата
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:16 pm

Зарадвах се на думите,които преди малко ми каза. Дори и да не ги мислеше,поне се държеше учтиво,а това беше добре.
Продължавахме да се пръскаме и да се опитвахме да се удавим един друг,но накрая аз се изморих и целия почервенях. Излязох от водата и тръгнах нагоре,където би трябвало да са панталоните ми. Когато се качих горе,щях да припадна. Дрехите ни ги нямаше.
-Ъъъ,да си спомняш къде оставихме дрехите си? - попитах я аз и се обърнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:24 pm

След доста време се изморихме и той излезе от водата и тръгна към дрехите и след малко попита дали си спомням къде сме ги оставили
- Да на скалата са, точно зад теб - казах кимайки натам скалата и продължих да си плувам необезпокоявано и да се наслаждавам на красивото място. Погледнах към Фин, а той се въртеше объркан, засмях се и излязох от водата и тръгнах към него
- Какво стана? - попитах любопитно изцеждайки косата си
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:31 pm

Започнах да се оглеждам,но нямаше никаква следа от дрехите ни. Започнах да се чудя къде може да са дрехите ни. Тя излезе и тръгна към мен,като попита какво е станало. Аз вдигнах рамене и 'и направих знак да се приближи.
-Няма ни ги дрехите. - казах `и аз,продължавайки да гледам наоколо.
Беше ми трудно да го повярвам,и май ставах параноичен,но кой би могъл да ни вземе дрехите?
Върнете се в началото Go down
Leah James

Leah James


Брой мнения : 17
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:43 pm

Той ми направи знак да не се приближавам и след това заяви, че дрехите ни ги няма
- Да, да добра шега - казах поклащайки глава и се приближих към него, огледах, но не ги видях.
- Сигурно са тук някъде, ние сме единствените тук - казах и огледах по - обстойно, но ме втресе и това ме подразни. След това погледнах от другата страна на скалата и видях дрехите ни паднали под скалата
- Това ли търсиш? - попитах повдигайки панталона му и се разсмях мятайки ги към него. След това облякох своите нищо, че бях мокра и отново седнах на скалата придърпвайки крака към себе си
Върнете се в началото Go down
http://pretty-little-liars.forumotion.net/forum
Фин Хъдсън

Фин Хъдсън


Брой мнения : 11
Join date : 21.07.2011
Местожителство : Охайо

Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората EmptyПон Юли 25, 2011 4:45 pm

Да,параноята наистина ме беше хванала.
Тя ми хвърли панталоните,а след това аз започнах да се смея. Тя се облече и отново седна на скалата,а аз след като обух панталоните си,реших да си ходя.
-Аз мисля да си тръгвам. - казах `и аз. - Беше ми приятно да се запознаем,Леа... - допълних и се обърнах с гръб към нея. - Чао. - заявих накрая и тръгнах към града с бавни и равномерни крачки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада в края на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада в края на гората   Водопада в края на гората Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада в края на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Навътре в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Glee RPG Forum :: Охайо :: Гора-
Идете на: